28 Kasım 2019 Perşembe 15:15
Mgore Gayrimenkulden Hobi Bahçesi Kampanyası

Mgore gayrimenkul yetkilileri ile yaptığımız görüşmelerde;

Şehre Yakınlığı ve Ulaşım Kolaylığı Avantajı

Bahçelerimiz şehir merkezinden yalnızca 30 – 40 dakika uzaklıkta, Ankara’nın neresinden gelirseniz gelin çevre yolu ve otobandan çıkmadan ulaşabileceğiniz konfordadır.

Verimli ve Bakımlı Arazisi Avantajı

Bahçelerimizin bulunduğu arazi toprağının verimiyle bilinir. Bölgede iklim koşullarının elverdiği her türden bitki ve ağaç kolaylıkla yetiştirilebilmekte, bilinçli bir bakımla ürün veren bitkilerden yüksek verim alınabilmektedir.

Seçkin ve Değerli Komşularınız Olacak

Çitlerinden yollarına, kapısından evlerine, alt yapısından tüm bakımlarına kadar akla gelebilecek her konuda  bahçelerimizin düzenlenmesinde gösterdiğimiz özeni satışlarımızda da göstermekteyiz. Para kazanmak için bahçelerimizin düzenini bozabilecek kişilere satış yapmamaktayız.

 

Güvenliği ve Düzeniyle Rahat Edeceksiniz

Bahçelerimizin güvenliği her zaman ön plandadır. Hobi Bahçelerimizin etrafı mevcut olan en kaliteli tel çitlerle çevrilecektir. Bahçelerdeki  güvenlik görevlileri sizin ve çocuklarınızın güvenlikleri için her zaman çalışacaklardır. Bahçelerimizin yönetimi ve düzeni ise tam olarak profesyonel bir anlayışla bizim tarafımızdan yürütülecektir.

İçiniz Rahat Olarak Bahçenizi Alacaksınız

Hobi Bahçelerimiz için sizlerden kaparo alıyor ve siz bahçelerinizi teslim alana kadar başka hiçbir ödeme istemiyoruz. Bahçelerinizi hazırladıktan sonra, birlikte bahçenize gidiyoruz. Siz bahçenizi kontrol ediyorsunuz. Eğer bahçeniz istediğiniz gibi olmamış ise bahçenizi almaktan vazgeçebilirsiniz. Bu durumda kayıtsız şartsız sözleşmeniz iptal edilerek sizden alınan kaporanız eksiksiz bir şekilde teslim edilir.

İleriye Dönük Yatırım Fırsatınız Olacak

Bahçelerimiz Ankara’nın ileriye dönük olarak gelişmeye en açık bölgeleri arasında olup Ankara – Niğde otoyoluna sıfır konumdadır. Karagedik ve Mahmatlı Toplu Konut projelerine de komşu olan Hobi Bahçelerimiz sizler keyifli zamanlar geçirirken kendiliğinden de değerlenmiş olacaktır.

Taksitle satışlarını yaptığımız Hobi Bahçelerini projeden satışa sunmaktayız. Projeden satışını yaptığımız bahçeler hali hazırda boş tarla konumundadır. Sizlerle küçük bir kaparo alarak sözleşme yaptıktan sonra bahçelerinizi sezona hazırlamak için büyük bir hızla çalışmaya başlarız.

Her projenin yarısını taksitle uygun fiyatlara satarız. Bu yöntemle biz sizlerden aldığımız kaparolar ile kendi öz sermayemize çok fazla yük getirmeden projemizi bitirmiş oluruz. Kendi sermayemizi kullanmadığımız için elde edeceğimiz kazancın büyük bir bölümünden vaz geçerek bunu sizin bütçenize yansıtmış oluruz.

Her projede yarısını projeden sattığımız bahçelerden diğer yarısını ise daha yüksek fiyatlarla ve peşin olarak satışa çıkartırız. Sizlerinde takdir edeceği gibi boş tarlayı satmakla tüm alt ve üst yapıları bittikten sonra hazır olan bahçeleri satmak arasında fiyat farkı olacaktır. Bu aradaki fark da otomatik olarak sizin kazancınız olmuş olacaktır.

Son Güncelleme: 28.11.2019 15:26
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol