12 Mart 2019 Salı 13:05
Aylık % 3,50 Net Kâr Payı Kazanmak İster misiniz ?

BİRİKİMLERİNİZE AYLIK % 3,50 NET KAZANÇ ELDE EDEBİLİRSİNİZ.

Bu haftaki Özel Haberimizin konusunu, birikimlerinizi garanti altında tutarak, sıfır riskle en yüksek aylık geliri nasıl kazanabileceğiniz oluşturmaktadır. Yatırım sektöründe yaptığımız araştırmalar sonucunda sektörde 10 yılı aşkın bir zamanda gayrimenkul (arsa) yatırımları yaptıran ARES YATIRIM’IN yeni ve farklı bir yatırım modeli olan MGORE yatırım modelini sizlere tanıtacağız.

ARES YATIRIM, Sıfır riskle aylık sabit ve yüksek kazanç elde etmek isteyen müşterileri için MGORE (Monthly Ganes Of Real Estate – Aylık Gayrimenkul Kazançları ) sistemini geliştirmiş ve Türk Patent Enstitüsü tarafından kendi adına tescil ettirmiştir.

MGORE sisteminde yatırımcılara uygun şartlarda gayrimenkul özellikle arsa temin eden ARES YATIRIM, temin ettiği arsayı yatırımcısına aldırmış, aldırdığı gayrimenkulü de kendisi kiralayarak yatırımcısına banka faizlerinin getirisinden çok daha fazlasını aylık kira olarak ödemiştir. Daha sonra zamanı gelip arsa yüksek prim yaptığında da tekrar satarak elde edilen kârı yatırımcısı ve ARES YATIRIM aralarında paylaşmıştır. Böylelikle yatırımcı MGORE sitemi ile aylık yüksek kira geliri elde ederken aynı zamanda da arsa rantından oluşan kazanca da ortak olmuştur.

MGORE sistemini geliştiren ARES YATIRIM gayrimenkul için uyguladığı sistemi otomotiv sektörüne de uygulayarak hem yatırımcı ağını büyütmek hem de otomotiv sektöründe yer almak istemiştir.

Bunun için uzun zamandır araştırma yapan ARES YATIRIM, büyümeyi hedefleyen, showroom’u Ankara merkezde olan, enerjisi ve satışları yüksek fakat finansal destek ile satışlarının daha da artacağını bilen ve işlerini daha da büyütmek isteyen firma aramış ve bu firmayı da bularak anlaşma sağlamıştır.

Firmanın satış raporlarını ve kâr marjlarını inceledikten sonra anlaştığı firmanın şu anki satışlarının aylık 15 – 20 araçla sınırlı olduğunu ancak finans desteği ile bu satışları 40 – 50 araç satışına çıkartabileceğini görmüştür.

Otomotiv satışlarındaki kâr marjının ortalama % 10 olduğunu gördükten sonra firma sahibi ile anlaşarak bu kâr marjının üçe bölünerek bir payının şirket sabit giderlerine, bir payının kendisine diğer payının da yatırımcılara verileceği hususunda anlaşma yapılmıştır.

Yapılan fizibilite raporlarından yapılması gereken en fazla yatırımın 1.000.000 TL olması gerektiği anlaşılmıştır. Bu rakamın üzerinde sistem tıkanarak yatırımcılara ödenmesi gereken aylık gelirlerin ödenmeme riski doğabilecektir. Bunun için her bir yatırımcı minimum 50.000 TL lik yatırımlar ile maksimum 1.000.000 TL ye kadar yatırım yapabilecektir. Ama her ne şartlar altında olursa olsun tüm yatırımcıların yaptığı yatırım bedellerinin toplamı 1.000.000 TL sınırını geçemeyecektir.   

MGORE sisteminde yatırımcının yatırım bedelinin garanti altına alınması esastır. Özetle yatırımcı sıfır riskle hareket etmeli ve kendini güvende hissetmelidir. Bunun için yatırım yapılan miktar kadar aracın satışı yatırımcının üzerine yapılır. Örneğin 100.000 TL bir yatırım yapan kişi 100.000 TL lik bir aracı üzerine alır. Otomotiv firması bu araca 110.000 TL ye bir müşteri bulduğunda yatırımcı notere gider 110.000 TL yi kendisi alır ve arabanın satışını verir. Böylelikle elde edilen kârdan yatırımcı %3,50 net kazancın sahibi olmuş olur.

Yatırımcının üzerine yapılan araç satışları ile kendisini garanti altına alan yatırımcı araç satılsın yada satılmasın her ay düzenli olarak yaptığı yatırım bedelinin % 3,50 si kadar kâr payını otomotiv firmasından alır.

MGORE sistemine minimum 50.000 TL ile dahil olabilirsiniz. MGORE sistemine dahil olmak ve sıfır riskle aylık net % 3,50 oranında bir kâr payı elde etmek için ARES YATIRIMIN 0 312 911 25 89 nolu telefonunu arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Son Güncelleme: 13.03.2019 11:18
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner430

banner429