BÜYÜK DÜŞÜNÜN

GÜCÜNÜZE GÜÇ, PRESTİJİNİZE PRESTİJ KATIN.

Reklam bir güçtür. Reklam sektörünün can damarı olan MEDYA ise en büyük güçtür. Siz ya da firmanız ne kadar büyük olursa olsun reklam vererek gündem de kalamıyorsanız, zamanla gücünüzü yitirirsiniz. Aslında zaten reklam vermeden de büyüyemeyeceğiniz herkes tarafından bilinen bir gerçektir.

Reklamların yanında daha etkili olan MEDYA gücü ise yapılan haberlerdir. Birçok firmanın, siyasetçilerin ve dahi hükümetlerin medyada çıkan haberler sayesinde zirve yaptığını ya da bulunduğu zirveden hızlı bir şekilde düştüğünü görmüşsünüzdür.

Gazetelerin, Televizyonların reklam gelirleri onların can damarlarıdır. Bu reklam gelirleri ise ne kadar çok okundukları ve ne kadar çok izlendikleri ile doğru orantılıdır. Her gazetenin ve televizyonun bir internet sitesi vardır. İnternet siteleri artık gazete ve televizyonlardan çok ama çok daha fazla takip edilmektedir. ( 1 ) Sonuç olarak internet hayatımızda bize fark ettirmeden sürekli olarak alışkanlıklarımızı değiştirmekte ve bizi kendine adeta bağımlı hale getirmektedir. Hayatınızda internet olmadığını bir düşünün. Zaten internetin gücünü anlayacaksınız.

Bizler de bu gücün farkındayız. İnternetin gücünden maksimum fayda sağlamak için C-ESARET i geliştirdik ve bir haber sitesi haline getirdik. Nihayet yaklaşık 1 yıllık bir hazırlıktan sonra 1 Nisan itibari ile yayın hayatına başlamaya karar verdik. Bunun için hazırlıklarımızı da bitirdik. Hedefimiz başlangıç olarak her gün en az 500.000 kişi tarafından okunmaktı. Bu amacımıza da 1 Nisan itibari ile ulaşacağız. Zaten bizi diğerlerinden farklı kılan EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ de budur. Zira böyle bir gücümüz olmasa idi sıradan bir haber sitesi olarak kalırdık ve belki de günlük 300 – 500 kişi tarafından takip edilmeyi bir başarı sayardık. Ama günlük 500.000 kişi tarafından okunmak, işte bu bize en büyükler arasında yer verecek bir güçtür.  

500.000 kişi tarafından nasıl okunacaksınız dediğinizi duyar gibiyiz. Hemen açıklayalım. Arşivimizde ülkemiz genelinde kullanılan 75 MİLYON cep telefonunun çok büyük bir kısmı bulunmaktadır ki bu sayı en son 50 MİLYON u bulmuştu. İşte biz öne çıkan manşet haberlerimizi her gün ülke genelinde 500.000 kişinin cep telefonlarına mesaj atarak duyuruyoruz. Şimdi kendinize şu soruyu sorun. Ben cep telefonuma gelen her mesaja bakıyor muyum? Elbet te bakarsınız. Okursunuz. Ama gelen mesajın ilginizi çekip çekmediği tamamen mesajın içeriği ile ilgilidir. Ama gelen mesajları okursunuz. Şimdi hayal gücünüzü zorlayın ve cep telefonunuza gelen bir mesajda ünlü birinin, siyasetçinin, şirketlerin, magazin dünyasının yada gündem de olan bir olayın size mesaj olarak haber verildiğini. Bu durumda ne yaparsınız. Mesaj da verilen haber sitesinin linkine tıklayıp o haberi okursunuz.

İşte bizim en büyük farkımız ve gücümüz budur. Peki, biz mademki böyle bir güce sahibiz. Neden günlük olarak 500.000 kişiye haber veriyoruz. Bu soruyu yönetim kurulundaki arkadaşlar ile uzun uzun istişare ettik. Ya kendi bütçemiz oranın da her gün 500.000 kişiye mesaj atacaktık, ya da borsa mantığında olduğu gibi dışardan finans bularak bu gücümüze ortak alacak ama gücümüze de güç katacaktık.  

Eğer günlük 500.000 kişiye mesaj atmak yerine 1 MİLYON kişiye mesaj atarsak sitemizi ziyaret edenler de 2 katına çıkacak ve dolayısı ile elde ettiğimiz maddi kazanç ve güç de ikiye katlanacaktı. Sonun da zor da olsa bir karar verdik ve kendimize bize destek olacak ve medyamızın gücünü kendileri için kullanacak ya da elde ettiğimiz maddi kazanca ortak olacak yatırımcılar almaya karar verdik.

Sonuç olarak, biz sizlerle daha büyük olabilirken sizler de CESARET in gücünü kendi firmanızın büyümesi için, yada elde edilen gelire ortak olmak için kullanabilirsiniz. Unutmayın MEDYA GÜÇTÜR ve GÜNDEMİ belirler. Sizler bu güce hiç emek harcamadan isterseniz 1.000 TL’niz ile isterseniz 100.000 TL’niz ile ortak olabilirsiniz. Sonuçta herkes yatırım bedeli kadar kazanır. Ama mutlaka kazanır.

Son olarak karar vermeden önce kendinize şu soruyu sorun. Şu anda en büyük 3 gazeteye yada bunların haber sitelerine ortak olabilir miyim? Biz cevap verelim. Sizi asla ellerindeki güce ortak etmezler. Randevu bile vermezler. Kaldıki ortak edecekler. Bunun bedeli milyonlarla konuşulur. Hesap ortada, sistem ortada. Karar da gelecek te sizindir.

Detaylı bilgi almak için bize haber@c-esaret.com posta adresimizden yada 543 2373738 nolu iletişim telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

1

17.03.2017 CUMA GAZETELERİN SATIŞ RAPORU ve İNTERNET SİTELERİNİN ZİYARET RAPORLARI

GAZETE ADI

SATIŞ

İnternet Trafiği / günlük ziyaret

HÜRRİYET GAZETESİ

319.497

1.396.944

SABAH GAZETESİ

305.241

609.678

SÖZCÜ GAZETESİ

280.056

647.769

Rapordan da görüleceği üzere gazetenin çok satılması demek, çok satılan gazetenin en çok okunması anlamına gelmemektedir. Önemli olan gazete basmak değil, onu okutmaktır. Biz bu güce sizlerle ortak olmak istiyoruz.

SAYGILARIMIZLA.

C-ESARET

Cesur Olan, Esir Olmaz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol