09 Kasım 2019 Cumartesi 10:49
11 MİLYON FİDAN GELECEĞE NEFES OL.

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından start verilen  fidan dikme kampanyası projesi, son yılların en faydalı ve en kapsamlı organizasyonları arasında yer aldı. Çevreye ve yeşile karşı duyarlı bir nesil yetiştirmek amacıyla fidan dikmeyi teşvik eden Geleceğe Nefes Ol kampanyasına nasıl katılınır? Kampanyaya katılan kişiler diledikleri ilimizi seçerek fidan dikme sertifikası alabiliyor. Sertifika niteliğindeki bu fidan dikme katılım belgeleri de Instagram, Facebook, Whatsapp gibi sosyal medya platformlarında yayılınca fidan dikme kampanyası da geniş kitlelere hitap edebilme şansı buldu. Peki  katılım belgesi nasıl alınır, fiden dikme ne zaman bitecek? İşte tüm bu soruların yanıtlarını özel olarak hazırladık...

Fidan dikme kampanyasına katılım için son günler! fidan  ''Geleceğe Nefes Ol'' fidan dikme kampanyası ne zaman sona eriyor?

"11 milyon ağaç, bugün fidan yarın nefes!" sloganıyla başlayan  kampanyasına bu denli ilgi gösterilmesi başta Tarım ve Orman Bakanlığı olmak üzere herkesi mutlu ediyor.  nasıl katılınır? 4 Kasım Pazartesi sabahı itibariyle fidan dikme oranı olarak ilk 5 sırada; Isparta, Manisa, Bingöl, Tünceli ve Yozgat illeri var. Hedeflenen fidan sayısı; 11.047.430 olarak belirtilmişti sahiplenilen fidan sayısı ise 11.955.122 oldu. Geleceğe Nefes Ol kampanyası bitti mi? gibi sorular sosyal medyada dolaşsa da kampanya sürüyor.

Son Güncelleme: 09.11.2019 11:01
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol